Jednostka wojskowa znów niepokonana

W piątek 11 grudnia w hali Grójeckiego Ośrodka Sportu Mazowsze „Spartakus” odbył się kolejny turniej piłki nożnej drużyn samorządowych. Grano o puchar Dowódcy 1 GoRel i Dyrektora GOS Mazowsze.

Zawody uroczyście otworzył płk Andrzej Kozera, a wystartowało w nich pięć zespołów. Tegoroczne rozgrywki wygrała zdecydowanie ekipa JW 3411 uzyskując 10 pkt. Na drugim miejscu uplasował się zespół Starostwa Powiatowego. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna grójeckiego Aresztu Śledczego gromadząc 6 pkt. Miejsce tuż za podium przypadło ekipie Wodociągów, a niezbyt udany występ zanotowała drużyna UGiM zajmując miejsce piąte.

Wszystkie startujące w zawodach zespołu otrzymały pamiątkowe puchary przygotowane przez organizatorów. Przewidziano także nagrody indywidualne. Dla najwszechstronniejszego zawodnika, strzelca i bramkarza turnieju. Najwszechstronniejszym zawodnikiem wybrano Mirosława Nowickiego reprezentującego Starostwo Powiatowe. Najlepszym strzelcem został Andrzej Czaplarski zdobywca czterech bramek. Za najlepszego bramkarza uznano Piotra Rosłańca z JW3411. Wyżej wymienieni zawodnicy otrzymali dedykowane statuetki. Zawody rozgrywano systemem "każdy z każdym". Zawodnicy JW3411 zwycięstwo zapewnili sobie w ostatnim meczu, pokonując Starostwo 3 :1. Nagrody wręczyli ppłk Sławomir Bukowski oraz dyrektor GOS Mazowsze Jerzy Bińkiewicz. Po zakończeniu turnieju była żołnierska grochówka.

Dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne turnieje.